Varianti.lv

Bonava Rīgas centrā un ne tikai

Bonava Rīgas centrā un ne tikai

Mareks Kļaviņš, Bonava Latvija valdes priekšsēdētājs. Kompānija Bonava Latvija ir uzsākusi dzīvokļu rezervēšanu projektā Sermuliņu ielā 14, projekta būvniecība tiks uzsākta šī gada rudenī. Jaunie mājokļi Klusā centra tuvumā tiek piedāvāti par Rīgas guļamrajonu cenām. Šovasar Bonava Latvija klientiem ir iespēja izvēlēties dzīvokļus četros jaunos projektos. Drīzumā šo sarakstu papildinās vēl arī citi jauni piedāvājumi.

− Mums bieži vaicā, kā mēs vērtējam galvaspilsētas jauno ekonomiskās klases mājokļu tirgu un kādas ir tā perspektīvas. Atbilde ir vienkārša: par kompānijas Bonava Latvija stratēģiju vislabāk pastāsta mūsu esošie projekti. Pagājušā gada sākumā pārdevām dzīvokļus tikai vienā projektā – Lapsu ielā, tagad mums šādi projekti ir jau četri. Izvēlētā jauno projektu koncepcija ir izrādījusies tik veiksmīga, ka jau otro gadu mājokļus mūsu projektos izdodas izpārdot jau būvniecības stadijā. Līdzīgi kā Lapsu ielas projektā, tas pats šobrīd notiek arī ar projektu Prūšu ielā 4b, kur no 69 dzīvokļiem jūnija beigās bez rezervācijas līguma atlikuši tikai pieci dzīvokļi, bet līdz šo māju nodošanai ekspluatācijā ir atlicis pietiekmi daudz laika − projektu plānots pabeigt oktobrī. Prūšu ielas 4b projekta pēdējos brīvos dzīvokļus var iegādāties par cenām, sākot no 67 000 eiro (divistabu dzīvokļa 46,6 m²) un līdz 93 000 eiro (trīsistabu dzīvokļa platība no 66,7 m² un 66,9 m²).

Gada beigās pilnībā tiks pabeigtas arī divas mājas vēl vienā Ķengaraga projektā Doles mājas Bultu ielā 2. Tajās kopā ir 58 dzīvokļi. Pašlaik pircējiem ir iespējams izvēlēties tiem piemērotāko mājokli no mazāk kā puses dzīvokļu – pārējiem jau ir atrasti nākamie īpašnieki. Šajā projektā par vislētāko dzīvokli mēs prasām 57 000 eiro (divistabu dzīvoklis 41,7 m² platībā), par visdārgāko – 96 000 eiro (trīsistabu 67 m² platībā).

Autostāvvieta šajā projektā (līdzīgi kā Prūšu 4b) atrodas virszemē un maksā 4000 eiro. Ēku pagrabstāvos ir izvietotas individuālas mantu glabātuves personīgo mantu glabāšanai. Tur var novietot velosipēdus, slēpes, auto riepas, un dažādus mājas piederumus. Ņemot vērā dzīvokļu kompaktos plānojumus, mājas iedzīvotājiem tas ir īpaši svarīgi.

Dzīvokļu rezervēšanas tempi un klientu atsauksmes parāda to, ka Bonava Latvija jaunie mājokļi ir labākā alternatīva populārajiem sērijveida dzīvokļiem, un pirkums ļauj ievērojami uzlabot mūsu klientu mājokļa apstākļus. Salīdziniet: ja kāds apsver iespēju iegādāties divistabu dzīvokli sava segmentā labākajā – 119. sērijas mājā (šīs mājas ir, kā minimums, 30 gadu vecas) − un ja viņš vēlas uzreiz pārcelties un dzīvot šajā dzīvoklī, to iepriekš neremontējot, tad šāds pirkums izmaksās no 50 000 līdz 60 000 eiro. Mūsu kompānijas jaunajos projektos dārgākā divistabu dzīvokļa cena nepārsniedz 70 000 eiro. Un tas ir absolūti jauns produkts, ar jaunām komunikācijām, pilnībā izremontēts, ar zināmiem kaimiņiem, zemiem apkures izdevumiem, savu labiekārtotu teritoriju un atrisinātu automobiļa novietošanas problēmu. Vēl ir svarīgi tas, ka tā likviditāte ir daudz augstāka par padomju laikā būvēto mājokļu likviditāti. Tiem, kurus apmierina mūsu jauno projektu atrašanās vietas, izvēle starp iepriekš minētajiem variantiem kļūst acīmredzama.

Mūsu kompānijas piedāvāto jauno projektu sarakstu turpina projekts Sermuliņu ielā 14, kuru būvēsim visai prestižā vietā – līdzās Klusajam centram. Turklāt dzīvokļi būs pieejami par līdzīgām cenām, kā tas ir mūsu projektos mikrorajonos. Sermuliņu ielā 14 divos četru un piecu stāvu korpusos kopā būs 88 dzīvokļi ar platībām no 26,3 m² līdz 86 m².

Bonava Latvija ir saņēmusi būvniecības atļauju un šo-brīd notiek projekta saskaņošana. Būvniecības darbi pašā būvlaukumā sāksies, vēlākais, oktobrī. Dzīvokļu rezervācija jau ir sākusies un klientiem tiek piedāvāta iespēja rezervēt dzīvokļus pirmās ēkas otrajā kāpņutelpā. Jau pirmajās nedēļās no 26 dzīvokļiem ir rezervēti vai pārdoti veseli astoņi. Šī raksta tapšanas laikā norisinājās vēl vairāku līgumu gatavošana un parakstīšana. Pircējiem pieejamo dzīvokļu Sermuliņu ielā 14 cenas ir no 42 000 eiro (studio tipa dzīvoklis 26,1 m² platībā) līdz 97 000 eiro (trīsistabu dzīvoklis 64,7 m² platībā).

Projekta iedzīvotāji varēs nokļūt pilsētas aktīvajā centrā gan kājām, gan arī izmantojot sabiedrisko transportu, kuram ir īpaši ērta piekļuve. Turklāt šai vietai ir lieliskas perspektīvas – turpat netālu tiek attīstīts modernais un vērienīgais Skanstes lietišķais rajons.

Nākamais Bonava Latvija solis iedzīvotāju nodrošināšanā ar jauniem mājokļiem par pievilcīgu cenu ir projekts Stārķu ielā 2. Šis projekts atradīsies vietā, kur Purvciems robežojas ar Teiku - netālu no tirdzniecības centra Domina. Nepieciešamo dokumentu saskaņošana jau ir nobeiguma stadijā, un līdz gada beigām tiks uzsākta būvniecība. Pilnībā pabeigtus dzīvokļus klientiem paredzēts nodot jau ir 2018. gada nogalē. To rezervēšanu paredzēts uzsākt tuvākajā laikā. Mūsu mājaslapā bonava.lv iespējams pieteikties projekta jaunumiem un saņemt aktuālāko informāciju par projekta attīstību un rezervāciju uzsākšanas datumiem. Vēlāk tieši projekta interesentiem kā pirmajiem tiks nosūtīti cenu piedāvājumi. Varu jau iepriekš pateikt, ka tie būs īpaši pievilcīgi un tikai nedaudz pārsniegs cenas, kas figurē mūsu dzīvokļos Ķengaragā.

Bonava Latvija speciālisti šobrīd gatavojas vēl trīs jaunu projektu attīstības uzsākšanai. Tā ir mūsu tuvākā nākotne. Īpaši gribu pievērst uzmanību projektam Stirnu ielā, to aktīvāk sāksim virzīt nākamgad. Tas būs nedaudz augstākas klases projekts ar citiem plānojuma risinājumiem. Redzam, ka tirgū ir arī pieprasījums pēc lielākas platības dzīvokļiem ar plašākiem balkoniem un platākiem logiem. Par tādiem cilvēki ir gatavi maksāt vairāk naudas nekā par jauniem ekonomiskās klases mājokļiem. Pacentīsimies sekmīgi apmierināt arī šo tirgus pieprasījumu.

SIA Bonava Latvija

Gustava Zemgala gatve 71, Rīga

Pārdošanas nodaļa:

+371 27884222,  +371 28695500

pardosana@bonava.lv

www.bonava.lv