Varianti.lv

Sajūtiet RotPunkt kvalitāti!

Sajūtiet RotPunkt kvalitāti!

Ja vajadzīga kvalitāte, tad tikai – vācu! Ja vācu virtuve, – tad tikai kompānijas RotPunkt virtuve! Latvijas klientiem vienmēr palīdzēs par to pārliecināties salons Adverza, salona adrese: Rīga, Krišjāņa Barona iela 130/7. Adverza ir pirmais un vienīgais slavenās vācu rūpnīcas RotPunkt Küchen oficiālais pārstāvis Baltijā.

Jebkura mūsdienīga ar ražošanu saistīta sekmīga biznesa ķīla ir laika gaitā pārbaudīta gatavās produkcijas kvalitāte un nevainojama reputācija. RotPunkt Küchen GmbH šajā ziņā ir pārliecinošs piemērs. 1930.gadā dibinātais uzņēmums šodien ir starp Vācijas pašiem labākajiem virtuves mēbeļu ražotājiem. Visā pasaulē tieši vācu virtuves tiek uzskatītas par visaugstākās darba kvalitātes un inovatīvu tehnoloģiju izmantošanas paraugu.

RotPunkt Küchen stabilitāti tirgū nodrošina vairāk nekā 200 darbinieku − gan pašas kompānijas RotPunkt ražošanas un montāžas darbos, gan arī produkcijas izstrādes darbos, projektēšanas darbos, atrodot jaunu dizaineru risinājumus, gan arī modernu zinātnes un tehnikas izstrāžu ieviešanā. Šis process norisinās nepārtraukti. RotPunkt Küchen jaunās produkcijas izstrādes filozofiju var raksturot šādi: tai jāatbilst ne tikai mūsdienu, bet arī rītdienas modes un tehnoloģiju tendencēm. Nav nejaušība, ka RotPunkt piedāvājumā ir virtuves – turklāt vienīgās virtuves pasaulē –, kuru ražošanā tiek izmantota patentēta tehnoloģija Greenline. Tās būtība: virtuves korpusu sagatavju ražošanā tiek izmantota ne tikai koksne, bet arī presēta kukurūza. Šādas know-how tehnoloģijas izmantošana, nodrošina, ka RotPunkt Küchen produkcija ir ekoloģiskāka un videi draudzīgāka (izlietots par 37 % mazāk koksnes), – tiek ekonomēti arī finanšu līdzekļi. Turklāt tā ir vieglāka. Svarīgi ir arī tas, ka necieš konstrukciju izturīgums. RotPunkt ražoto korpusu izturība tiek pārbaudīta, un daudzie eksperimenti ir parādījuši, ka korpusi viegli un bez jebkādām redzamām bojājumiem iztur pat kritienu no pusotra metra augstuma. To nodrošina tieši RotPunkt Küchen zīmola produkcijas daudzās īpašības.

Piemēram, daudzu citu ražotāju virtuves mēbeļu aizmugures sienu biezums ir tikai 3 mm, RotPunkt mēbelēm – 8 mm. Citu ražotāju plauktu biezums parasti ir 16 mm, RotPunkt – 19 mm. RotPunkt virtuves mēbeļu salikšanai obligāti tiek izmantotas slēptās kokskrūves, kas ļauj radīt mēbelēm papildu vizuālo pievilcību. Rūpnīca savai produkcijai dod piecu gadu garantiju! Reāli RotPunkt virtuves mēbeles kalpo bez jebkādām problēmām 20 gadu un arī ilgāk.

Par visa iepriekš teiktā patiesumu Latvijas klienti var pārliecināties, apmeklējot salonu Adverza Rīgā, Barona ielā 130/7. Tas ir Baltijas valstīs ir vienīgais oficiālais RotPunkt pārstāvis. Pašlaik salonā var aplūkot septiņus vācu uzņēmuma virtuves mēbeļu komplektus, kurus atlasījuši Latvijas eksperti. Turklāt apmeklētāji var turpat uz vietas izvēlēties jebkuru no 75 priekšdaļas un 25 korpusa krāsu variantiem. Dažādu veidu furnitūru, ieliktņus, mehānismus, virsmas un citus elementus pareizi piemeklē apmeklētāju velmēm Adverza profesionāls dizainers, kas neliegs savu padomu individuāla dizaina izveidošanā. Šo pakalpojumu salons sniedz bez papildu samaksas. Salona dizainers palīdz arī piemeklēt RoPunkt virtuves mēbelēm tādu salonā piedāvāto prestižo zīmolu kā Constructa, V Zug un Oranier augstas klases tehniku

Visas Latvijā pasūtītās RotPunkt virtuves mēbeles tiek ražotas uzņēmuma Vācijas rūpnīcās, ar to montāžu uz vietas nodarbojas profesionāli Vācijā sagatavoti meistari. Kompleksie un individuālie risinājumi ļauj salona Adverza klientiem atrast dzīvē visoriģinālākās idejas un virtuves mēbeļu projektus.

 

 

 

 

Salons „Adverza”

Rīga, K. Barona iela 130/7

Tālrunis: +371 67660825; +371 25715009

E-pasts: Virtuves.studija@adverza.eu

Tīmekļvietne: www.rotpunkt-riga.lv

Darba laiks:

Pirmdiena–piektdiena: 9:00 − 17:00