Varianti.lv

Franču projekts

Franču projektas ir 16 līdz 18 stāvus augstas mājas no monolītā dzelzsbetona. Ieveidnis tika pasūtīts Francijā un mājas tika būvētas pa stāviem, lejot ieveidņos betonu. Šī projekta ēkas ir uzceltas Pļavniekos (Lubānas, A. Saharova, Ilūkstes ielās) un Purvciemā (Madonas ielā).

Trīsistabu dzīvokļi

Franču projektam iespējami divi plānojuma varianti. Viens no plānojumiem ir kompakts — kopējā platība — 65 m2. Visas istabas (13, 12 un 16 m2) ir izolētas. Dzīvoklim ir L veida priekšnams. Ērtā, 9 m2 plašā virtuve izvietota dzīvokļa centrā. Virtuvei piekļaujas balkons, kurā var iekļūt no lielākās istabas. Vannas istaba ir atsevišķi no tualetes, šīs telpas izvietots pretī vidējai istabai.

Otrs plānojums nedaudz mazāks — kopējā platība — 62 m2, taču papildus nāk lielās lodžijas, kuru kopējā platība ir gandrīz 10 kvadrātmetri. Visas istabas (9, 13 un 18 m2) ir izolētas. Dzīvokļa centrā izvietota ērta kvadrātveida virtuve (8 m2). Dzīvoklim ir ērts priekšnams ar vairākām nišām un iebūvētu telpu, ko var izmantot kā skapi.

2 istabas
3 istabas