Varianti.lv

Čehu projekts

Čehu projekta ēkām ir divpadsmit stāvi, tās celtas no ķieģeļiem un dzelzsbetona blokiem. Mājās ir lifti.

Vienistabas dzīvokļi

Vienistabas dzīvokļa kopējā platība — 33 m2, no kuriem istaba ir 18 m2 plaša. Istabai ir izstiepta forma. Kvadrātveida virtuvei ir vidējs lielums — 7 m2. Vannas istaba un tualete ir apvienotas. Dzīvoklim nav lodžijas.

Čehu projekta dzīvokļi ir dārgi, jo ēkām ir laba kvalitāte un dzīvokļiem — saprātīgs plānojums.

Divistabu dzīvokļi

Divistabu dzīvokļa kopējā platība ir 44 m2, istabas ir 17 m2 un 10 m2 lielas. Istabas izvietotas tālu viena no otras. Virtuve ir kompakta (6 m2), vannas istaba — atsevišķi no tualetes. Dzīvoklim ir ļoti plaša lodžija, kuru parasti izmanto dažādu mantu glabāšanai. Viena no dzīvojamām istabām ir tikai 10 m2 liela. Tik dārgam dzīvoklim šāda platība tomēr ir pārāk maza.

Trīsistabu dzīvokļi

Čehu projektam satopami divi plānojumi. Pirmā plānojuma dzīvoklis ir viens no lielākajiem (69 m2) un dārgākajiem trīsistabu dzīvokļiem sērijveida mājās. Tā plānojums ir tāds pats kā 104. sērijas dzīvokļiem. Dzīvojamās istabas izolētas — 19, 14 un 10 m2 lielas. Virtuve ir samērā liela (8 m2). Dzīvoklī ir pietiekami liels koridors un ļoti liela lodžija gar lielāko dzīvojamo istabu.

Otrā plānojuma dzīvoklī ir divas ļoti lielas lodžijas. Šim plānojumam starp sērijveida trīsistabu dzīvokļiem ir vislielākā dzīvojamā istaba — 21 m2, abas pārējās istabas — 16 un 12 m2 lielas. Vannas istaba ir atsevišķi no tualetes. Vidēja izmēra virtuvei ir divas ieejas — viena no priekšnama, bet otra no istabas. Parasti izmanto tikai vienu ieeju, jo virtuves izmēri nav tik lieli, lai varētu atļauties izmantot abas ieejas.

1 istaba
2 istabas
3 istabas