Varianti.lv

467. sērija

467. sērijas mājas ir līdzīgas 602. sērijas mājām — tām ir deviņi stāvi, celtas no dzelzsbetona paneļiem. Māju fasādes var būt dekorētas ar krāsainām flīzēm vai apmestas ar akmens sķembām. Tajās ir lifts kā arī atkritumu vads. Šīs sērijas nami atrodas Vecmīlgrāvī, Ķengaragā, Pļavniekos, Purvciemā un Sarkandaugavā. Kopējā vienistabas dzīvokļu piedāvājumā šīs sērijas dzīvokļu ir salīdzinoši nedaudz.

Vienistabas dzīvokļi

Vienistabas dzīvokļa kopējā platība ir 31 m2, no kuriem istaba ir 17 m2 liela. Dzīvojamā istaba ir neregulāras formas. Dzīvokļiem ir neliela lodžija. Virtuve ir 7 m2 liela, bet tai ir izstiepta forma, ko var uzskatīt par trūkumu. Vannas istaba un tualete ir apvienotas.

467. sērijas ēkas celtas nedaudz vēlāk kā 602. sērijas, tāpēc to tehniskais stāvoklis ir nedaudz labāks.

Divistabu dzīvokļi

Dzīvokļa kopējā platība ir 47 m2, istabas ir vidēja lieluma — 15 un 16 m2. Istabas izvietotas tālu viena no otras — starp tām atrodas virtuve, vannas istaba un tualete. Iemītniekus, kas atrodas vienā istabā, netraucē otrā istabā notiekošais. Virtuve ir vidēji liela — 7 m2. Vannas istaba ir atsevišķi no tualetes. Neskatoties uz to, ka 467. sērijas dzīvokļa kopējā platība ir nedaudz mazāka kā 602. sērijas divistabu dzīvokļiem, šādi dzīvokļi ir pieprasīti, jo to plānojums ir racionāls un mājas ir jaunākas.

Trīsistabu dzīvokļi

Dzīvokļa kopējā platība ir 57 m2. Viena no istabām (15 m2) ir caurstaigājama. Izejot cauri šai istabai, var nokļūt pārējās istabās un vannas istabā. Salīdzinot ar 602. sēriju, viena no izolētajām istabām ir lielāka — 13 m2, bet otra līdzīga kā 602. sērijā — 10 m2. Kvadrātveida virtuve ir 7 m2 liela. Vannas istaba un tualete — apvienotas, bet, tāpat kā 602. sērijas trīsistabu dzīvokļiem, ir arī atsevišķa tualete uzreiz pie ieejas dzīvoklī. Dzīvokļu iemītnieki bieži otro tualeti izmanto kā saimniecisku telpu. Priekšnams un virtuve ir nedaudz mazāki nekā 602. sērijā. Dzīvokļu cenas ir līdzīgas kā 602. sērijas dzīvokļiem vai pat nedaudz augstākas, jo 467. sērijas mājas parasti ir jaunākas par 602. sērijas namiem.

1 istaba
2 istabas
3 istabas
4 istabas