Varianti.lv

103. sērija

103. sērijas mājām ir pieci stāvi, atrodas gandrīz visos Rīgas mikrorajonos, izņemot Mežciemu un Zolitūdi. Tās celtas no ķieģeļiem un paneļiem — nesošās sienas ir ķieģeļu, kas nodrošina labāku siltumizolāciju, savukārt pārējās sienas ir paneļu, kas pieļauj mājokļa pārprojektēšanu. Mājās nav liftu un atkritumu vada.

Vienistabas dzīvokļi

Vienistabas dzīvokļa kopējā platība ir 34 m2, no kuriem istaba ir 18 m2 plaša. Istabai ir kvadrāta forma. Vidēja izmēra, izstieptas formas virtuve ir 8 kvadrātmetrus liela. Vannas istaba un tualete ir apvienotas. Dzīvoklim nav lodžijas.

Dzīvokļu cenas ir diezgan augstas, jo ķieģeļu sienas nodrošina salīdzinoši labu skaņas un siltuma izolāciju. Šī projekta dzīvokļiem ir pārdomāts telpu plānojums.

Divistabu dzīvokļi

Izplatītākajā plānojumā divistabu dzīvokļa kopējā platība ir 51 m2, istabas — 18 un 15 m2 lielas. Istabas ir izolētas, to logi vērsti dažādos virzienos. Dzīvoklim ir vidēja izmēra lodžija. Istabām ir izstiepta forma. Ja mājai priekšā aug kupli koki, istabā ar lodžiju var nepietikt apgaismojuma. Dzīvoklim ir vidēja izmēra virtuve (7 m2) un ērts priekšnams ar vairākām nišām, kur iespējams izvietot skapjus un ikdienā nepieciešamās lietas. Vannas istaba ir atsevišķi no tualetes. Dažkārt sastopams plānojums, kur viena no istabām ir nedaudz mazāka. Šajā variantā starp abām dzīvojamām istabām ir apmēram 2 m2 liels pieliekamais. 103. sērijas divistabu dzīvokļi ir vieni no vērtīgākajiem divistabu dzīvokļiem.

Trīsistabu dzīvokļi

103. sērijā ir iespējami vairāki trīsistabu plānojumi. Visiem 103. sērijas dzīvokļiem ir ērta priekštelpa ar daudzām nišām, kur izvietot skapjus un mantas. Virtuve ir vidēji liela — 7 m2. Vannas istaba ir atsevišķi no tualetes, to telpas izvietotas dzīvokļa centrā.

Vienā no plānojumiem ir viena lielāka — 19 m2 plaša — istaba un divas nelielas — 10 m2 plašas. Citā plānojumā istabas ir lielākas — 21, 15 un 18 m2 plašas. Visas istabas ir izolētas. Starp lielākajām istabām ir 3 m2 liels pieliekamais. Dzīvokļos ir vidēja lieluma lodžija.

1 istaba
2 istabas
3 istabas